Jak bardzo pozory mylą? - konkurs ŚBKCześć i czołem! Dziś na blogu wpis niecodzienny, bowiem zaproszenie do konkursu. Jeśli obserwujecie Moje Bestsellery od początku, to wiecie, że dawno temu organizowane były konkursy przez grupę Śląskich Blogerów Książkowych, do których należę. Po długiej przerwie powracamy z tym zwyczajem - ŚBKi mają Wam do zaoferowania super książkę!  

No dobra, o co chodzi? Dzisiaj na kilku blogach Śląskich Blogerów Książkowych ukaże się podobny post z zapowiedzią konkursu. Zapamiętajcie dobrze te blogi, bo to na tych stronach już jutro musicie szukać wskazówek do odgadnięcia konkursowego hasła. Na każdym z blogów autorzy w swoich unikalnych postach (mogą to być recenzje, felietony czy inne artykuły) umieszczą słowa-klucze, które ułożą się w hasło konkursowe.
Niestety, nie mogę zdradzić Wam, jakich słów trzeba szukać, nie martwcie się jednak, słowa te będą bardzo wyraźnie zaznaczone i łatwe do znalezienia. Idąc po śladach, klikając na odpowiednie słowa, będziecie przechodzić od bloga do bloga, aż w końcu traficie na fanpage Śląskich Blogerów Książkowych na Facebooku. To będzie dla Was sygnał, że ułożyliście całe hasło. Ostatnim krokiem będzie wysłanie hasła na adres mailowy: silesiabook@onet.pl.
Dla ułatwienia, proponuję zacząć poszukiwania już jutro na blogu Dowolnik. Potem powinno pójść Wam z górki! ;-) 

Okej, a co możecie wygrać? ŚBKi przygotowali dla Was egzemplarz debiutanckiej powieści Natalii Nowak-Lewandowskiej - "Pozorność". Koniecznie musicie spróbować ją wygrać!
Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację jego regulaminu: 

Regulamin konkursu Śląskich Blogerów Książkowych
1. Konkurs z Natalią Nowak - Lewandowską organizowany jest przez grupę Śląskich Blogerów Książkowych
2. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Replika.
3. Nagrodą w konkursie jest książka "Pozorność" Natalii Nowak - Lewandowskiej
4. Konkurs trwa od 11.02.2017 do 17.02.2017 godz. 23:59.
5. Wyniki zostaną ogłoszone 19.02.2017.
6. Odpowiedzi na zadania konkursowe proszę wysyłać na adres:silesiabook@onet.pl
7. O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wygrywa SIÓDMA od KOŃCA osoba.
8. Pod uwagę brane będą tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową, sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem
9. Nagroda zostanie przesłana na adres podany przez zwycięzcę. W przypadku nieodebrania nagrody organizatorzy konkursu mogą wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele.
10. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora Grupę ŚBK oraz Wydawnictwo Replika, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) - które zostaną wykorzystane jednorazowo.
11. Wysyłka tylko na terenie Polski

Nie zostało mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!
Nowszewpisy Starszewpisy Strona główna