Cóż za... pieskie życie! Konkurs ŚBK!


Całkiem niedawno na moim blogu mogliście znaleźć post dotyczący konkursu, który organizowany jest przez Śląskich Blogerów Książkowych, do których należę. Bardzo cieszę się, że wielu z Was spodobała się formuła konkursu, gdyż... do zdobycia są kolejne książki! Czy ktoś ma ochotę zgarnąć "Był sobie pies"?! 

No dobra, o co chodzi? Dzisiaj na kilku blogach Śląskich Blogerów Książkowych ukaże się podobny post z zapowiedzią konkursu. Zapamiętajcie dobrze te blogi, bo to na tych stronach już jutro musicie szukać wskazówek do odgadnięcia konkursowego hasła. Na każdym z blogów autorzy w swoich unikalnych postach (mogą to być recenzje, felietony czy inne artykuły) umieszczą słowa-klucze, które ułożą się w hasło konkursowe.
Niestety, nie mogę zdradzić Wam, jakich słów trzeba szukać, nie martwcie się jednak, słowa te będą bardzo wyraźnie zaznaczone i łatwe do znalezienia. Idąc po śladach, klikając na odpowiednie słowa, będziecie przechodzić od bloga do bloga, aż w końcu traficie na fanpage Śląskich Blogerów Książkowych na Facebooku. To będzie dla Was sygnał, że ułożyliście całe hasło. Ostatnim krokiem będzie wysłanie hasła na adres mailowy: silesiabook@onet.pl.
Dla ułatwienia, proponuję zacząć poszukiwania już jutro na blogu Do ostatniej pestki trzeba mocno żyć. Potem powinno pójść Wam z górki! ;-) 

ŚBKi przygotowali dla Was jeszcze świeżutkie, piękne i pachnące egezemplarze powieści "Był sobie pies", która całkiem niedawno pojawiła się także na ekranach kin! Koniecznie musicie spróbować ją wygrać!
Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację jego regulaminu: 

Regulamin konkursu Śląskich Blogerów Książkowych
1. Konkurs z "Był sobie pies" organizowany jest przez grupę Śląskich Blogerów Książkowych
2. Sponsorem nagród jest portal Granice.pl.
3. Nagrodą w konkursie są trzy egzemplarze książki "Był sobie pies" autorstwa W. Bruce Cameron.
4. Konkurs trwa od 09.03.2017 do 13.03.2017 godz. 23:59.
5. Wyniki zostaną ogłoszone 15.03.2017.
6. Odpowiedzi na zadania konkursowe proszę wysyłać na adres:silesiabook@onet.pl
7. O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wygrywa CZWARTA i PIĘTNASTA osoba od POCZĄTKU oraz SIÓDMA osoba od KOŃCA osoba.
8. Pod uwagę brane będą tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową, sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem
9. Nagroda zostanie przesłana na adres podany przez zwycięzcę. W przypadku nieodebrania nagrody organizatorzy konkursu mogą wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele.
10. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora Grupę ŚBK oraz Granice.pl, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) - które zostaną wykorzystane jednorazowo.
11. Wysyłka tylko na terenie Polski

Nie zostało mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!
http://silesiaczyta.pl/
Nowszewpisy Starszewpisy Strona główna