Konkurs z książką “Strzały nad jeziorem” już jutro!


Dzisiaj na kilku blogach Śląskich Blogerów Książkowych ukaże się podobny post z zapowiedzią  konkursu. Zapamiętajcie dobrze te blogi, bo to na tych stronach już jutro musicie szukać wskazówek do odgadnięcia konkursowego hasła.

Jednak po kolei!
Konkurs Śląskich Blogerów Książkowych i Wydawnictwa Dolnośląskiego rozpocznie się 27.02.2018, ale dzisiaj zaprezentuję jego przebieg i zasady, na jakich  będzie się opierał. Zauważcie, że organizatorami konkursu są ŚBKi, a nie mój blog. To ważne z tego względu, że musicie wiedzieć do kogo zgłosić się po nagrodę!

Konkurs z książką "Strzały nad jeziorem" będzie polegał na  tym, by odnaleźć w zamieszczonych jutro wpisach na blogach Śląskich Blogerów Książkowych słowa-klucze, które ułożą się w hasło konkursowe. Hasło to trzeba będzie wysłać na adres mailowy ŚBK: silesiabook@onet.pl

Nie mogę powiedzieć Wam, jakich słów trzeba szukać, nie martwcie się jednak,  słowo-klucz będzie bardzo wyraźnie zaznaczone i łatwe do znalezienia.  Idąc po śladach, klikając na odpowiednie słowa, będziecie przechodzić od  bloga do bloga, aż w końcu traficie na fanpage Śląskich Blogerów  Książkowych na Facebooku. To będzie dla Was sygnał, że ułożyliście całe hasło. Następnym krokiem będzie wysłanie hasła na adres mailowy podany wyżej.  

Dla ułatwienia konkursu, proponuję zacząć poszukiwania na blogu Dowolnik. Potem powinno pójść Wam jak z płatka.

Regulamin:
 1. Konkurs z "Strzały nad jeziorem" organizowany jest przez grupę ŚBK i Wydawnictwo Dolnośląskie.
 2. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Dolnośląskie.
 3. Nagrodami w konkursie jest książka Marty Matyszczak  "Strzały nad jeziorem"
 4. Konkurs trwa od 27.02.2018 do 04.03.2018 godz. 23:59.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 06.03.2018 na stronie ŚBK na Facebooku oraz na blogu Dowolnik.
 6. Odpowiedzi na zadania konkursowe proszę wysyłać na adres: silesiabook@onet.pl
 7. O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wygrywa SIÓDMA od KOŃCA osoba.
 8. Pod uwagę brane będą tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową, sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem
  9. Nagroda zostanie przesłana na adres podany przez zwycięzcę. Zwycięzca ma 7 dni (od momentu ogłoszenia wyników) na podanie adresu do wysyłki.  W  przypadku nie podania adresu w tym terminie, a także nieodebrania nagrody organizatorzy konkursu mogą wyłonić  innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele.
 10. Biorąc  udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez  siebie danych osobowych przez organizatora Grupę ŚBK oraz Wydawnictwo Dolnośląskie,  zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r  (Dz. U. nr 133 poz. 883) - które zostaną wykorzystane jednorazowo.
 11. Wysyłka tylko na terenie Polski 

Zadanie konkursowe:
Ze słów - kluczy podanych na blogach Śląskich Blogerów Książkowych ułóż hasło konkursowe.  

Powodzenia!
Nowszewpisy Starszewpisy Strona główna