Współpraca

Skoro tutaj trafiłeś, oznacza to, że zainteresowałeś się moim blogiem. Jest mi z tego powodu niezmiernie miło i mam nadzieję, że dobrze spędzasz tu czas. Na tej podstronie znajdziesz kilka informacji: 1) z kim współpracuję; 2) jak podjąć współpracę ze mną i ile czasu potrzebuję na zrecenzowanie tytułu; oraz 3) jakie mam statystyki i czy piszę posty sponsorowane.
1) Aktualnie współpracuję z:


www.soniadraga.pl
2) Jeśli chcecie Państwo podjąć ze mną współpracę, wystarczy, że wyślecie Państwo e-mail z propozycja współpracy na adres mojebestsellery@gmail.com. Odpiszę najszybciej, jak to możliwe.
Podczas współpracy gwarantuję w 100% oryginalną recenzję oraz promocję w social mediach - Facebook, Twitter, Instagram i Snapchat, na których promuję recenzowane przeze mnie książki. Recenzje konkretnego tytułu piszę przeważnie w ciągu miesiąca od jego otrzymania. Są jednak wyjątki. Jeśli konkretna powieść przyjdzie do mnie w formie przedpremierowego egzemplarza (prebook lub ebook) to czas ten wynosi do dwóch tygodni lub tak, by książkę zrecenzować przed pojawieniem się jej na księgarskich półkach.
Do recenzji oprócz książek papierowych przyjmuję także książki w formacie elektronicznym. Przyjmuję pliki w formacie mobi (częściej) oraz pdf (rzadziej).

Myślisz o akcji czytelniczej, booktourze czy innej formie promocji? Czekam na Twoją propozycję!

3) Dla wydawców i firm, którym bardzo spodobał się mój blog mam coś specjalnego! Suma wyświetleń w każdym miesiącu wynosi ok. 5 000 wejść. Wszystkich zainteresowanych szczególną promocją zachęcam do kontaktu w sprawie postów sponsorowanych. Więcej informacji wraz ze szczegółowymi statystykami podam w e-mailu zwrotnym. Kontakt również poprzez e-mail: mojebestsellery@gmail.com.