Współpraca

Na tej podstronie znajduje się kilka podstawowych informacji na temat tego, z kim współpracuję oraz w jaki sposób można nawiązać ze mną współpracę.

Patryk Obarski Blog współpraca
fot. Magda Galiczek-Krempa / Granice.pl

Aktualnie współpracuję z Wydawnictwem Albatros, Wydawnictwem Bis, Grupą Wydawniczą Helion, Wydawnictwem Literatura, Wydawnictwem NovaeRes, Wydawnictwem Otwartym, Grupą Wydawniczą Publicat, Domem Wydawniczym Rebis, Społecznym Instytutem Wydawniczym Znak, Wydawnictwem Poznańskim, Wydawnictwem Insignis, Wydawnictwem Sonia Draga, Wydawnictwem Zielona Sowa, wydawnictwem Burda Książki, HarperCollins Polska, Grupą Wydawniczą Foksal i innymi, mniejszymi oficynami.

Recenzje, które publikuje na blogu, są w stu procentach oryginalną treścią i zawierają szczere opinie o recenzowanym tytule. Recenzje publikowane na blogu są szczere, a argumenty wysuwane w publikacjach znajdują oparcie w treści książki.

Oprócz recenzji na blogu, informacje o książce pojawiają się także na moich social mediach - profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Firmy i podmioty zainteresowane współpracą z autorem bloga proszone są o przesłanie propozycji drogą mailową na adres: mojebestsellery@gmail.com.