Wystąpienia publiczne


W ramach pracy nad blogiem, zdarza mi się prowadzić spotkania i warsztaty w szkołach, podczas lokalnych wydarzeń czy na targach książki. Każde takie spotkanie to kolejna, nowa historia, która nie tylko sprawia, że mogę dzielić się pasją do literatury „na żywo”, ale także mam szansę poznać czytelników, którzy do tej pory kojarzyli mnie jedynie z sieci.

Oprócz tego często reprezentuje własny blog, ale także zewnętrzne instytucje w kontaktach z mediami.

Poniżej prezentuję kilka z wydarzeń z ostatnich lat, w których brałem udział jako zaproszony gość:

Spotkanie w Empiku Junior (Warszawa) i Matras Bonarka (Kraków) marzec 2015r.; promocja filmowej i książkowej serii "Niezgodna": 


Spotkanie autorskie z Mileną Wiktorią Jaworską w jednej ze szkół w Rudzie Śląskiej, luty 2016 r.: 
Fot. wł. Anna Pietryga
Spotkanie dla młodzieży szkolnej na temat blogowania w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Rudzie Śląskiej, listopad 2016 r.:

Spotkanie na temat literatury wśród młodzieży podczas zebrania Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, październik 2017 r.: 
Fot. wł. TNBSP Katowice
 Spotkanie dotyczące czytania - "Bookworms! O czytaniu w XXI wieku"; Śląskie Targi Książki w Katowicach, listopad 2017r.: 

Reprezentacja w mediach 
Wywiad dla Radia Eska, marzec 2015r.

Screenshot pochodzi z serwisu TVP [dostęp: 11.11.2017]

Wycinek pochodzi z 4 numeru magazynu Panorama Silesia

Wszystkie osoby, instytucje, wydawnictwa i firmy, których zainteresował mój blog, a także zakres  moich działań, zachęcam do kontaktu. Inne propozycje współpracy dla firm i wydawców dostępne są tutaj.