Działania dodatkowe

Oprócz pracy nad blogiem, zajmuję się copywritingiem, a także działaniami public relations. Jestem także członkiem organizacji pozarządowej wspierającej promocję literatury.

Patryk OBarski wykładyfot.Śląskie Targi Książki

Podejmuje się prowadzenia spotkań i warsztatów w placówkach edukacyjnych, podczas lokalnych wydarzeń kulturalnych oraz na targach książki. Każde takie spotkanie to kolejna, nowa historia, która nie tylko sprawia, że mogę dzielić się pasją do literatury „na żywo”, ale także mam szansę poznać czytelników, którzy do tej pory kojarzyli mnie jedynie z sieci.

Do moich obowiązków należą także działania public relations - w ramach nich jestem odpowiedzialny za kontakt z mediami, koordynację działań promocyjnych oraz prowadzenie social mediów. Tworzę notki prasowe, opisy do książek, blurby, artykuły sponsorowane.

Jestem freelancerem, dlatego firmy, organizacje oraz osoby prywatne zainteresowane podjęciem współpracy - stałej lub przy konkretnych akcjach - zachęcam do kontaktu mailowego.

Poniżej prezentuję kilka z wydarzeń z ostatnich lat, w których brałem udział jako zaproszony gość:

Spotkanie w Empiku Junior (Warszawa) i Matras Bonarka (Kraków) marzec 2015r.; promocja filmowej i książkowej serii "Niezgodna": 


Spotkanie dla młodzieży szkolnej na temat blogowania w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Rudzie Śląskiej, listopad 2016 r.:

Spotkanie na temat literatury wśród młodzieży podczas zebrania Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, październik 2017 r.: 
Fot. wł. TNBSP Katowice
 Spotkanie dotyczące czytania - "Bookworms! O czytaniu w XXI wieku"; Śląskie Targi Książki w Katowicach, listopad 2017r.: 
Patryk Obarski targi książki

Wszystkie osoby, instytucje, wydawnictwa i firmy, których zainteresował mój blog, a także zakres  moich działań, zachęcam do kontaktu. Inne propozycje współpracy dla firm i wydawców dostępne są tutaj.